Oferty pracy

Ważne od: 2018-07-24 do: 2018-11-24
Nr ref.: Pieczarki/Horst
Region: Holandia
Miasto: Horst
Typ: praca bez języka

Zbiór Pieczarek na Magazynie– praca bez znajomości języka
Miejsce pracy: Holandia
Miejscowość: Horst

Obowiązki:
-  zbiór pieczarek na magazynie

Wymagania:
- praca bez znajomości języka
-  sprawność fizyczna
- dyspozycyjność

Oferujemy:
- praca na warunkach holenderskich
- wynagrodzenie 9,20 euro brutto na godzinę + bonusy za  duże zbiory
- duża ilość godzin
-- 20 dni płatnego urlopu/rok
- zaliczka 50 EUR co tydzień po pierwszym tygodniu pracy
- zakwaterowanie w pokojach 2-4 osobowych – koszt 290 EUR/miesiąc/osoba
- na miejscu opieka polskojęzycznego koordynatora-  pomoc w załatwieniu podstawowych formalności- meldunek, numer podatkowy, ubezpieczenia

CV prosimy przesłać na adres: kontakt@projekt-praca.pl
Dodatkowe informacje pod numerem: +48 513 762 412